|
Konečné výsledky Rjl 2010 | |
Děkujeme těmto sponzorům
Indulona ČR
Kamarádi z Rynholce
Kawar cosmetic
Manželé Žižkovi - Chrášťany
OÚ Pšovlky
Pekařství Špáňa – Šanov
Podkovářství Řeřichy
Rodina Týglová – Kněževes
Rodina Topková-Rakovník
Rodina Vostrá - Rakovník
Svaz chovatelů Rakovník
Westerňáci
J.Viedemannová – Nové Strašecí
Valeo Rakovník
Rückl crystal – Nižbor
Energis – Běstovice
Heapco – Žebrák
M.Houšková – Nižbor
Bosch – L.Kohoutová
Ing. Vedral
Pneuservis Rynholec
A.Pelnářová – Strakonice
A.Brabcová - Kladno
JS ALFA PŠOVLKY
-->>> KONEČNÉ VÝSLEDKY RJL 2010 <<<--
Parkury Hobby |
|
|
|
|
|
1. |
Videmannová Jana |
Merlin |
98 |
Staj Procházková N.S. |
2. |
Stránská Jana |
Tristan |
95 |
JS Alfa Pšovlky-Rynholec |
3. |
Bičovská Lucie |
Hedy |
58 |
JS Podkovářství Řeřichy |
4. |
Rezková Petra |
Paty Svržno |
41 |
JS Alfa Pšovlky |
5. |
Poštová Martina |
Janis |
35 |
JK Mutějovice |
6. |
Poštová Martina |
Orkán |
32 |
JK Mutějovice |
7. |
Kochlefflová Diana |
Vltavan |
30 |
JS Alfa Pšovlky |
8. |
Kacerovská Monika |
Legenda 3 |
25 |
SZEŠ Rakovník |
9. |
Jurkovičová Kateřina |
Czereda |
24 |
JS Podkovářství Řeřichy |
10. |
Poštová Kristýna |
Silvestr |
23 |
JK Mutějovice |
11. |
Stránský Stanislav |
Lady Lu |
21 |
JS Alfa Pšovlky-Rynholec |
12. |
Razímová Kristýna |
Topas Jolanka |
20 |
JS Alfa Pšovlky |
|
Kacerovská Monika |
Leila |
20 |
SZEŠ Rakovník |
14. |
Vostrá Pavlína |
Tammyjoom |
16 |
JS Alfa Pšovlky |
15. |
Homolová Kateřina |
Tabasco |
15 |
JS Alfa Pšovlky |
16. |
Dvořáčková Pavla |
Sáva |
13 |
SZEŠ Rakovník |
|
Poštová Kristýna |
Stázka |
13 |
JK Mutějovice-Václavy |
18. |
Dvořáčková Pavla |
Matana |
9 |
SZEŠ Rakovník |
|
Kochlefflová Diana |
Olympia Beny |
9 |
JS Alfa Pšovlky |
20. |
Jahodová Jana |
Pegy |
8 |
Jižní ranč Rakovník |
21. |
Kochlefflová Diana |
Beneton |
7 |
JS Alfa Pšovlky |
|
Rezková Petra |
Handy Valley |
7 |
JS Alfa Pšovlky |
|
Poštová Martina |
Angelika |
7 |
JK Mutějovice-Václavy |
|
Pošta Jan |
Milka |
7 |
JK Mutějovice |
25. |
Čebišová Iveta |
Rendy |
6 |
JO Bradáčův Dvůr |
|
Žembová Martina |
Samba |
6 |
JO Bradáčův Dvůr |
27. |
Topková Monika |
Dollom Mon Cherry |
5 |
SZEŠ Rakovník |
|
Razímová Kristýna |
Orega |
5 |
JS Alfa Pšovlky |
29. |
Seidlová Kateřina |
Desperádo |
4 |
JS Podkovářství Řeřichy |
|
Dekojová Michaela |
Bessy |
4 |
Artex Krušovice |
31. |
Kačinová Klára |
Hali |
3 |
Krupá |
|
Vitouš Pavel |
Niké |
3 |
Pustověty |
|
Parobková Monika |
Robin |
3 |
Krupá |
|
Krupková Soňa |
Angelika |
3 |
JK Mutějovice |
35. |
Topková Monika |
Bert |
2 |
SZEŠ Rakovník |
|
Kudrnáčová Marie |
Sheila |
2 |
Kryry |
|
Razímová Kristýna |
Dollom Lafyamo |
2 |
JS Alfa Pšovlky |
38. |
Hrenáková Kristýna |
Mony |
1 |
Pšovlky |
|
Vondráčková Alice |
Artex |
1 |
Artex Krušovice |
Parkury oficiální |
|
|
|
|
|
1. |
Pažoudková Aneta |
Tabasco |
79 |
JS Alfa Pšovlky |
2. |
Bičovská Lucie |
Dantes |
54 |
JS Podkovářství Řeřichy |
3. |
Stránská Jana |
Merlin |
30 |
JS Alfa Pšovlky |
4. |
Poštová Kristýna |
Janis |
24 |
JK Mutějovice |
5. |
Urbanová Erika |
Club Plan |
21 |
JO Bradáčův Dvůr |
6. |
Pažoudková Eva |
Topas Jolanka |
14 |
JS Alfa Pšovlky |
|
Svátková Natálie |
Victorio |
14 |
JO Bradáčův Dvůr |
8. |
Pažoudková Aneta |
Beneton |
12 |
JS Alfa Pšovlky |
9. |
Chrápková Karolína |
Quentina |
11 |
JO Bradáčův Dvůr |
10. |
Urban Pavel |
Omar |
10 |
JK Ruda |
|
Jirkovská Aneta |
Normen |
10 |
JK Ruda |
12. |
Skřivánková Jitka |
Batule |
6 |
JS Alfa Pšovlky |
|
Dukaj Gejza |
Cassidy |
6 |
JK Ruda |
14. |
Kochlefflová Diana |
Rumi James |
3 |
JS Alfa Pšovlky |
|
Pavlásková Gábina |
Leila |
3 |
SZEŠ Rakovník |
16. |
Habrcetlová Lada |
Denika |
1 |
JK Ruda |
Pažoudková A.-Tabasco "Bronzová medaile" Mistrovsví střed.kraje-junioři/Mělník |
Drezura oficiální + hobby |
|
|
|
|
|
1. |
Jogl Ezra Lukáš |
Záře |
62 |
JO Bradáčův Dvůr |
|
Topková Monika |
Dollom Mon Cherry |
62 |
SZEŠ Rakovník |
2. |
Čebišová Iveta |
Rendy |
10 |
JO Bradáčův Dvůr |
3. |
Pažoudková Aneta |
Beneton |
8 |
JS Alfa Pšovlky |
4. |
Kochlefflová Diana |
Rumi James |
7 |
JS Alfa Pšovlky |
|
Rezková Petra |
Handy Valley |
7 |
JS Alfa Pšovlky |
6. |
Videmanová Jana |
Merlin |
6 |
Stáj Procházková N.S. |
7. |
Svobodová Andrea |
Quebek |
4 |
SZEŠ Rakovník |
8. |
Poštová Kristýna |
Silvestr |
2 |
JK Mutějovice-Václavy |
|
Vaicová Barbora |
Ramon |
2 |
SZEŠ Rakovník |
|
Jogl Ezra Lukáš-Záře "Zlatá medaile" Mistrovství střed.kraje-děti/Heroutice |
Topková Monika-Dollom Mon Chery "Stříbrná medaile" Mistrovství stř.kraje-pony/Mělník |
|
Topková Monika-Dollom Mon Chery 7.m. MČR-pony/Zduchovice |
Všestrannost |
|
|
|
|
|
1. |
Kochlefflová Diana |
Rumi James |
23,59 |
JS Alfa Pšovlky |
2. |
Pažoudka Jiří |
Beneton |
10,33 |
JS Alfa Pšovlky |
3. |
Urban Pavel |
Omar |
4 |
JK Ruda |
4. |
Rezková Petra |
Handy Valley |
3,29 |
JS Alfa Pšovlky |
5. |
Pažoudka Jiří |
Samir |
2,12 |
JS Alfa Pšovlky |
6. |
Kochlefflová Diana |
Vltavan |
0,76 |
JS Alfa Pšovlky |
7. |
Kochlefflová Diana |
Olympia Beny |
0,4 |
JS Alfa Pšovlky |
8. |
Pažoudková Aneta |
Beneton |
0,34 |
JS Alfa Pšovlky |
9. |
Svobodová Andrea |
Quebek |
0,33 |
SZEŠ Rakovník |
10. |
Pažoudka Jiří |
Normen |
0,17 |
JS Alfa Pšovlky |
11. |
Krupková Zuzana |
Alf |
0,12 |
JK Mutějovice |
12. |
Poštová Martina |
Angelika |
0,09 |
JK Mutějovice |
Kochlefflová Diana-Rumi James "Bronzová medaile" MČR pony/Pardubice |
|
|
|
Western Barely |
|
|
|
|
|
1. |
Týglová Monika |
Mája |
34 |
Ranč Mája Kněževes |
2. |
Týglová Monika |
Apache |
28 |
Ranč Mája Kněževes |
3. |
Hůlová Karolína |
Apani Bagdad |
11 |
Mutějovice |
|
Rollová Míša |
Filip |
11 |
Rychlý špunty Chrášťany |
5. |
Špáňa Vladimír |
Sagar |
10 |
Šanov |
6. |
Špáňa Vladimír |
Smart |
8 |
Šanov |
|
Kochlefflová Diana |
Rumi James |
8 |
JS Alfa Pšovlky |
8. |
Brožíková Lenka |
York |
6 |
N.S. |
9. |
Hájek Karel |
Taiwan |
4 |
Mutějovice |
|
Horák Karel |
Filetka |
4 |
Funny ranč Jesenice |
11. |
Hůlová Martina |
Dafy |
3 |
Mutějovice |
12. |
Dekojová Michaela |
Bessy |
2 |
Falco Krušovice |
|
Hoffmanová Petra |
Bellisa |
2 |
Rychlý špunty Chrášťany |
Western Tyče |
|
|
|
|
|
1. |
Týglová Monika |
Mája |
53 |
Ranč Mája Kněževes |
2. |
Týglová Monika |
Apache |
29 |
Ranč Mája Kněževes |
3. |
Brožíková Lenka |
York |
18 |
N.S. |
4. |
Rollová Míša |
Filip |
15 |
Rychlý špunty Chrášťany |
5. |
Špáňa Vladimír |
Sagar |
12 |
Šanov |
6. |
Kochlefflová Diana |
Rumi James |
9 |
JS Alfa Pšovlky |
7. |
Špáňa Vladimír |
Smart |
7 |
Šanov |
8. |
Horák Karel |
Filetka |
4 |
Funny ranč Jesenice |
|
Poštová Martina |
Janis |
4 |
Mutějovice |
10. |
Dekojová Michaela |
Bessy |
2 |
Falco Krušovice |
|
Hoffmanová Petra |
Bellisa |
2 |
Rychlý špunty Chrášťany |
12. |
Poštová Kristýna |
Stázka |
1 |
JK Mutějovice-Václavy |
|
Sixta Jan |
Míša |
1 |
Funny ranč Jesenice |
|
Spřežení |
|
|
|
|
|
Soukup Alexandr-Galicie+Aroma/ JK Ruda,"Bronzová medaile" Mistrovství České republiky |
dvojspřeží / Semice |
Dvojspřeží: Nebanice - 3.místo,Pardubice -2.místo,Semice - 3.místo/MČR, Bolehošť-Lipiny-1.místo |
Jednospřeží: Ruda - 1.místo / Aroma |
Soutěže chladnokrevných koní |
|
|
|
|
Soukup Aleš -Subreta, Luk / Stáj Brunerová Ruda |
Kosova Hora: 1.místo Luk / ovladatelnost koně |
Krutěnice: 3.místo Subreta / těžký tah |
Hunčice: Subreta+Luk 1.místo / ovladatelnost, 2.místo /těžký tah,3.místo / formanka |
Freiman Václav - Vanda,Viki / Hostokryje |
Hunčice:Vanda+Viki 1.místo / těžká tah, 2.místo /ovladatelnost,2.místo /formanka |
2.místo Viki / ovladatelnost, 3.místo Vanda / těžký tah |
|
|
|